O autorze

Witaj na moim blogu, internetowy wędrowcze!

Mam na imię Maciek i serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z materiałami na niniejszej stronie. Rozgość się, najlepiej przygotowując w międzyczasie kubek kawy lub herbaty, bowiem treści bloga obejmują zagadnienia bardzo szeroko pojętej motoryzacji, dlatego też każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Zdecydowałem się na prowadzenie „Otvenczer” ze względu na nieodpartą chęć ubierania w słowa odczuć towarzyszących codziennemu obcowaniu z motoryzacją, a więc moim najukochańszym hobby. Staram się publikować treści cyklicznie (tj. 2 razy w tygodniu), lecz w związku z czysto hobbistycznym charakterem bloga terminarz kolejnych wpisów jest dosyć, nazwijmy to, „elastyczny” :)

Możesz być natomiast pewien wysokiego komfortu konsumowania wszystkich zamieszczanych tu treści – na Autventure nie ma reklam, a każdy wpis redagowany jest z należytą dbałością o odpowiednią czytelność i zgodność z faktami.  Znajdziesz tu przede wszystkim moje skromne przemyślenia na temat otaczającej nas rzeczywistości w formie felietonów, zestawień czy poradników. Ale nie tylko – niniejszy blog to także nierzetelne testy wozideł wszelakich, relacje z eventów czy skrajnie subiektywne recenzje gier, filmów, książek i wszystkiego, czego ma dusza zapragnie.

Kłaniam się w pas również każdemu zainteresowanemu współpracą, bowiem Autventure to prężnie rozwijające się medium internetowe. Strona istnieje od czerwca 2016 roku, gromadząc ponad tysiąc stałych subskrybentów.

W razie kontaktu zapraszam pod adres mailowy Autventure@op.pl

‍W rozwijanym na prawo od strony głównej menu znajdziesz kategorie wpisów i wyszukiwarkę. Jeżeli spodobały Ci się moje wypociny, serdecznie zapraszam do polubienia strony na Facebooku Wtedy będziesz miał gwarancję bycia na bieżąco ze wszystkimi treściami.

Rozgość się, bowiem Autventure to motoryzacyjna przygoda, do której zapraszam również Ciebie!